Костел Святого Іоанна Хрестителя
Ця будівля є одним із символів Білої Церкви та розташована у самому серці міста. Костьол був збудований у 1812 році згідно з класичними традиціями католицької архітектури на кошти Ксаверія Браницького. Інтер’єр костьолу, його оздоблення, орнаменти та фрески були створені кращими італійськими майстрами. У середині двадцятого сторіччя храм був закритий протягом деякого часу, але в 1964 році, після проведення реставраційних робіт, костьол був знову відкритий для відвідування. На сьогодні у Костьолі Святого Іоанна Хрестителя розміщено центр камерної та органної музики, а по відхідним дням тут проходять католицькі богослужіння.
Преображенський кафедральний собор
У 1833-1839 роках, на подвір’ї напівзруйнованої Микільскої церкви, було збудовано Преображенський собор. Будівля була споруджена у класичному стилі на замовлення графині Олександри Браницької. У соборі збереглась велика кількість історичних реліквій: колекція старовинних манускриптів (ХVII ст.), ікон та картин ХV ст., та багато іншого.
В радянські часи в будівлі собору знаходився міський архів, але 1956 році собор отримав статус архітектурного надбання національного значення, після чого там було розпочато реставраційні роботи. На сьогоднішній день собор передано церковній громаді.
В радянські часи в будівлі собору знаходився міський архів, але 1956 році собор отримав статус архітектурного надбання національного значення, після чого там було розпочато реставраційні роботи. На сьогоднішній день собор передано церковній громаді.
Торгові ряди (БРУМ або гостинний двір)
Колишній торгівельний центр Білої Церкви, розташований неподалік від соборної площі. Торгові ряди було споруджено на початку ХІХ століття для проведення найбільших ярмарків Київської губернії – Преображенського та Миколаївського - та налагодження торгівельних відносин між різними громадами губернії. Зараз торгові ряди вважаються унікальним зразком класичної міської архітектури і однією з найзначніших історичних пам’яток міста.
Дендропарк «Олександрія»
Це надзвичайно мальовниче місце вважається справжньою «перлиною» Білої Церкви та України в цілому. Парк було закладено в кінці ХVIIІ сторіччя як літню резиденцію сім’ї Браницьких. Автором генерального плану парку був французький архітектор Мюффо, який спроектував парк в кращих традиціях англійського паркового стилю. Окрім резиденції Браницьких, в «Олександрію» було споруджено багато інших будівель: Танцювальний павільйон, павільйон Ротонда, Китайський місток та ін.. У центрі парку знаходиться найбільша галявина в Європі, яка відому ще й завдяки своїй унікальній флорі: 83 види дерев та понад 170 видів різноманітних трав. Сучасна «Олександрія» майже не змінилась з часів графства Браницьких і є одним із найбільш привабливих туристичних місць Білої Церкви.